PVC STOGŲ DANGOS ARMOURPLAN

Armourplan® armuota PVC stogų danga
Armourplan®  poliesteriu armuota PVC stogų danga, kuri tinka naudoti įvairių tipų stogams įskaitant šlaitinio metalinio stogo imitaciją.

Naudojimas
Dėl pažangių technologijų naudojimo gamybos procese, Armourplan® demonstruoja išskirtines mechanines savybes, nepriklausomai nuo dangos storio ar pločio, todėl ši danga gali būti itin plačiai pritaikoma.

Atitikimas
Armourplan PVC stogų danga yra aprobuota Britų tarybos (BBA- British Board of Agrément) sertifikatu Nr. 05/4287.

Patikima apsauga
Armourplan® danga yra gaminama sumaniai naudojant ekstruzijos procesą bei polimerų technologiją. Buvo intensyviai atliekami bandymai, siekiant užtikrinti, kad danga neprarastų savo estetinės išvaizdos. Dangos armavimas yra apsaugotas PVC sluoksniu, tokiu būdu užtikrinama ilgalaikė apsauga.

Elegantiška ir akį traukianti
Armourplan®  suformuoja stogo paviršių tarsi “odą”, nepriklausomai nuo to ar danga pritvirtinta mechaniškai ar klijų pagalba. Dizaino klausimai gali būti sprendžiami pasitelkiant į pagalbą pasikartojančių siūlių profilius, siekiant sukurti tradicinio metalinio stogo įspūdį.

Estetiška
Armourplan®  danga yra įvairių novatoriškų ir patrauklių spalvų bei atspari UV. Tokiu būdu stogui gali būti suteikta ir kita funkcija- teikti klietui beveik neribotas dizaino galimybes.

Patikimas siūlių suvirinimas
Armourplan® PVC dangos tarpusavyje sujungiamos jas sulydant karštu oru, tokiu būdu suformuojamos patikimos siūlės.  Be to, mūsų auksčiausios kokybės dangos Armourplan® P viršutinis ir apatinis paviršius pagaminti iš tų pačių UV atsparių PVC junginių, siekiant užtikrinti optimalų suvirinimo stiprumą ir kokybę.

Armourplan siūlo daug privalumų:
•    Išskirtines mechanines sąvybes
•    Puikų produkto naudingumo koeficientą
•    Spalvų įvairovę
•    Didelį atsparumą UV spinduliams
•    Glotnaus paviršiaus efektą
•    Patikimą siūlių sulydimo kokybę
•    Visą stogo aksesuarų ir tvirtinimo detalių asortimentą.

ARMOURPLAN SM120
Techniniai duomenys
ARMOURPLAN SM150
Techniniai duomenys
ARMOURPLAN 
KATALOGAS


MŪSŲ KONTAKTAI

UAB “Vario kalvis”

Palemono g.1A, LT-52159 Kaunas

Įmonės kodas 302491024

PVM kodas LT100005272212

Tel.: +370 610 07780

El. paštas: info@variokalvis.lt

 

2019  Vario kalvis